מר דני (דניאל) חזן

​מר דני חזן מכהן בהתנדבות מזה 6 שנים כיו"ר עמותת הספורט העירונית ועושה את עבודתו בצניעות רבה.
בזכות אישיות מיוחדת ומסירות אמיתית לקידום הספורט בעיר, פעל והוביל להישגים חסרי תקדים בתחום הספורט, ופעילותו בשיתוף עם פעילות העירייה הביאו לזכיית העיר בפרס ראשון מטעם שרת התרבות והספורט השקעות של הרשות והישגים בספורט.
 
בתוך כך, פעל להעצמת פעילות קבוצות הייצוג בעיר בכלל וקבוצת הכדורגל מכבי סקציה מעלות תרשיחא בפרט, אשר עשתה היסטוריה והעפילה לרבע גמר גביע המדינה בכדורגל ובימים אלו העפילה לליגה א'.
 
על התרומה והעשייה הברוכה של עמותת הספורט והעומד בראשה, מר דני חזן, למען הספורט, השגת הישגים והנחלת ערך המצוינות, מוענק לדני את אות העירייה על חדשנות ומצוינות.

מר דני חזן

מר עופר בורשטיין

עופר בורשטיין, מנהל מינהלת אזור התעשייה, פועל ויוזם ללא לאות להבאת מיזמים מחוללי שינוי הן בתחום הקיימות והן בתחום הפיתוח הכלכלי של העיר וגולת הכותרת ייזום והובלת פרויקט התייעלות אנרגטית פורץ דרך וחלוצי בישראל.

מר בורשטיין זיהה את הצורך הסביבתי, הערכי והכלכלי של קידום פרויקט התייעלות אנרגטית באמצעות החלפת כל תאורת העיר לתאורת לד חדשנית, מתקדמת ובטכנולוגיית "כחול לבן". עופר קידם הליך מורכב שלא נעשה קודם ברשויות מקומיות אחרות והוביל את מדינת ישראל וגורמי מימון אחרים לתמוך בפרויקט בסדר גודל של 12 מיליון ₪, ובכך יצר חיסכון כספי לרשות המקומית שנאמד בכ-3 מיליון ש"ח בשנה.

הפרויקט הפך למודל לחיקוי ולמידה על ידי רשויות מקומיות מובילות ומתקדמות, שמגיעות לעיר ללמוד את המודל, ומשרדי התשתיות, הגנת הסביבה וחברת החשמל מתגאים בפרויקט, כפרויקט דגל.

על היוזמה, האומץ, החדשנות והדבקות בצדקת הדרך מוענק  למר עופר בורשטיין אות העירייה על חדשנות ומצוינות.

מר עופר בורשטיין