גב' סבטלנה קופרי

אין דבר העומד בפני המוסיקאית המיוחדת סבטלנה קופרי, מוסיקאית פעילה בקרב
הקהילה ואין היא נותנת לחיים המוסיקליים להיפרד ממנה. המוסיקה בעבורה היא אורח חיים, הטוב והיפה, ההרמוניה של הקיום האנושי.
בשנת 1994 היא ארזה מזוודה ועזבה ביחד עם בעלה המהנדס ובתם היחידה, את החיים הממושכים באוקראינה, נפרדה מערש התרבות הסובייטית בכדי להצמיח שורשים במולדת החדשה. היא הגיעה לישראל והתיישבה במעלות.
לאחר שנתיים היא הקימה את מקהלת "לחיים" במסגרת מועדון 50+ ומאז היא המנהלת המוסיקלית, המנצחת, המעבדת והמלחינה של שירי המקהלה. המקהלה פועלת זה למעלה מ – 16 שנה והיא עושה חייל ומוזמנת להופעות בכל רחבי הגליל המערבי.
עבודתה המוסיקלית המיוחדת הביאה את המקהלה לביצועים קוליים נפלאים וצליל קולם הינו הצליל המיוחד היוצר תהודה של התרוממות רוח.
פעילותך המוסיקלית המיוחדת ותרומתך הייחודית למען הקהילה, היא ביטוי למחויבותך העמוקה, התורמת רבות לקהילה ועל כך תוענק לך  "אות המצוינות".​

 

סבטלנה קופרי

מר חנון כהן

מצוינותך הביאה כבוד רב למדינה, לעיר מעלות תרשיחא ולתושביה. פעילותיך והישגיך הם ביטוי לחתירה מתמדת למצוינות, אשר הביאה רגעים של אושר ושמחה למדינה ולעיר וכן לתחושה גאווה, ועל כך תוענק לך "אות המצוינות".​

מר אריאל דריזן

אריאל דריזין, בן ה – 17, תלמיד כיתה י"א בבית ספר תיכון אורט מעלות. נולד במעלות להורים אלונה ואריק דריזין שעלו ארצה מלטביה בשנת 1991.
אריאל, לבד היותו מצטיין בתחום הסייף, הוא תלמיד המתנשא לגובה של 185 ס"מ הלומד במגמה לפיזיקה, ביולוגיה וכימיה ונחשב לעילוי בתחומו וציונו הממוצע הוא למעלה מ – 90.
את דרכו בעולם הסייף החל בגיל מאוחר, כשהוא בן 14, אצל המאמן יעקב פדרמן, היום המאמן הלאומי של נבחרת הסייף הישראלית. מאמניו הבחינו בכישוריו המיוחדים והמוטיבציה שלו להיות מצטיין וצירפו אותו לנבחרת הלאומית לסייף במקצוע דקר.
אריאל מוזמן להצטרף לנבחרת, השנה, בנסיעתה לתחרות סייף בן לאומית לקבוצות במקצוע דקר באוקרינה וזכה עימה במקום הראשון.
אריאל רשם השג ופריצה אל פסגת ספורט הסייף העולמי והביא כבוד לא רק למדינת ישראל אלה ובפרט למעלות תרשיחא המייצבת את עצמה במרכז ההישגים הבינלאומיים בתחום זה.
על פעילותך והישגיך, והחתירה המתמדת למצוינות אשר הביאו כבוד וגאווה לעיר ולמדינה מוענק לך "אות המצוינות".

אריאל דריזן

עמותת יוניטסרים

תוכנית " מכשירים היום את מנהיגי העתיד" של עמותת יוניטרים במעלות תרשיחא עוסקת בהכשרת בני נוער למנהיגות ידע, כלים ניהוליים, ניסיון מעשי וערכים לצד פיתוח מנהיגות עצמית המעורבת ויוזמת בקרב הקהילה, תוך פיתוחם כמנהיגים בעלי מודעות חברתית וקהילתית. כל זאת נעשה תוך הדגשת תפיסת עולם דמוקרטית וערכים של כבוד הדדי וסובלנות.
מרכז יוניסטרים במעלות תרשיחא מנוהל על ידי נתנאל יפרח שנולד במושב שפר לפני 34 שנים להורים עלו ממרוקו.
בתוכנית משתתפים 60 תלמידים מכיתות י' עד י"ב, המאתרים את צורכי  הקהילה בתחום, כותבים את התוכנית ומבצעים אותה הלכה למעשה, חונכים תלמידים, ומעניקים שיעורי עזר בבתי הספר היסודיים, ובחופשת הקיץ נרתמים לעבוד עם ילדים.
בתחום העסקי רשמו פטנט למכשיר ייחודי לקילוף ירקות ועוד פטנטים אשר נמצאים בפיתוח.
התרומה של יוניסטרים לקהילה היא ערך עליון להכשרת המנהיגות העתידית של העיר בתחום הקהילתי והעסקי. פעילותכם ותרומתכם  למען הקהילה היא ביטוי למחויבות עמוקה, ועל כך תוענק לכם "אות המצוינות".

עמותת יוניסטרים

הנזירות תרזה חאתאר, ג'וזפין לונרדי ולילה אלמנרי

זה כבר מספר שנים שהנזירות תרזה, ג'וזפין ולילה מתגוררות בתרשיחא לאחר שהגיעו ממדינות הולדתן השונות על מנת לסייע לכנסיה בעיר. מאז שהגיעו ועד היום הן עוסקות בעזרה לזולת, נתינה אין-סופית, התנדבות ועזרה לקהילה מתוך האמונה השלמה כי אדם לאדם אדם. כחלק משגרת יומן הן מבקרות חולים ונזקקים בבתי החולים השונים, עוזרות בשיעורי דת לצעירים הקטולים, עוזרות לנערות במצוקה, מגייסות כספים על מנת לשלוח צעירים חסרי אמצעים ללימודים גבוהים, מבקרות זקנים ונזקקים ועוד... השלוש תמיד בחיפוש מתמיד אחר הבקשה לעזרה והן אינן נרתעות משום משימה או קריאה.
פעילותכן למען הקהילה היא ביטוי למחויבות עמוקה, התורמת לבניית קהילה ערכית וסולידרית ועל כך תוענק לכן "אות המצוינות".

הנזירות תרזה חאתאר, ג'וזפין לונרדי ולילה אלמנרי