גב' פלורה רייזנר

פלורה רייזנר נולדה במצרים בשנת 1950 ועלתה לארץ בשנת 1970. היא נשואה לגדי ואמא ליהודית, יהודה, אלגרה ויסמין.
בשנת 1971 עברה להתגורר עם משפחתה במעלות. המעבר לעיר מעלות לווה בהרבה חששות אך כבר ביומה הראשון בעיר הכירה אנשים שתמכו בה ועזרו לה להיקלט בהצלחה.
פלורה מתנדבת בכל רמ"ח אבריה במקומות שונים: כבר מעל 20 שנה היא מתנדבת בקרן חסד. היא שותפה לאיסוף אוכל חם וטרי מהמפעלים באזור וחלוקתו המכובדת לאנשים נזקקים. בנוסף היא לוקחת חלק באיסוף מצרכים יבשים וחלוקתם לבתים בתיאום עם מחלקת הרווחה. פלורה תורמת מזמנה ומרצה לרווחת התושבים ברובע ד' ופעילה מאוד במנהלת הרובע. היא פעילה גם בקבוצת גישור "רב תרבותית" שפועלת לקידום החיים המשותפים בעיר.
פלורה מתנדבת בכל מקום באהבה גדולה ובמסירות. 
על פעילותה רבת השנים למען תושבי העיר, על היותה דוגמה, מופת ומקור השראה להתנדבות ולנתינה, מוענק לפלורה אות המתנדב.​

גב' פלורה רייזנר

מר נביל דקוור

נביל דקוור נולד בתרשיחא בשנת 1949. הוא נשוי למרים ואב לרוני, רונית ושאדי.
נביל תורם רבות למרקם החברתי הקהילתי הייחודי בתרשיחא ולחיבור עם קהילת מעלות.
נביל היה יו"ר עמותת ידידי בית הספר תיכון תרשיחא משנת 1990 ועד 2006, ומזה עשור הוא יו"ר רובע א' בתרשיחא ופועל יחד עם רכז הרובע וכל חברי המנהלת. 
נביל פעיל מאוד בסיירת ההורים שפועלת בתרשיחא ובוועדי ההורים. הוא גם חבר בוועד העדה הקתולית בתרשיחא וחבר בעמותת מעון יום תרשיחא של הכנסייה הקתולית.
מסירותו ועזרתו של נביל ניתנות בכל יום ובכל שעה, ועשייתו חוצת מגזרים ודתות. על עשייה זו מוענק לו אות המתנדב.​

מר נביל דקוור

גב' טטיאנה רומנוב

טטיאנה רומנוב נולדה בשנת 1956 בעיר ויטבסק שבבלורוס. היא בעלת תואר שני בהוראה, עבדה כמורה בבית ספר ובמקביל לימדה באוניברסיטה הפדגוגית.  
בשנת 1990 עלתה לארץ והגיעה הישר למעלות-תרשיחא יחד עם בעלה לאוניד ושתי בנותיה, אינה ואלינה. משנת 1992 היא עובדת כספרנית בספרייה העירונית.
טטיאנה פועלת רבות למען הפיתוח הקהילתי והתרבותי בעיר. היא מתנדבת בהיכל התרבות מעלות-תרשיחא ותורמת רבות לקידום ההצגות ומופעי האיכות בשפה הרוסית. לשם כך היא פונה לגדולי המפיקים בארץ ובעולם, ומעודדת את תושבי העיר דוברי הרוסית להגיע להיכל ולצרוך תרבות ואמנות. פעילותה של טטיאנה תרמה להפיכת ההיכל למוקד עלייה לרגל ואבן שואבת לעולי חבר העמים, ותיקים וחדשים כאחד. 
לפני כשני עשורים הקימה טטיאנה את מועדון 30+ אשר עם השנים הפך להיות מועדון "קשת". במסגרת המועדון משתתפים מעל 300 חברים בפעילויות שונות כגון: מסיבות, ערבי זמר וריקוד, טיולים וסיורים ברחבי הארץ. 
על העשייה ללא לאות והחתירה המתמדת לפיתוח התרבות בעיר מוענק לטטיאנה בזאת אות ההתנדבות.​

גב' טטיאנה רומנוב

גב' יהודית בלישה

יהודית בלישה נולדה בשנת 1967 ובשנת 1992 הגיעה למעלות. בעבר עבדה בתחום האלקטרוניקה והיום היא מנהלת פעוטון עצמאית.
יהודית עושה ככל שביכולתה כדי לשפר את רווחתם של תושבי העיר. היא מתנדבת בוועדי הורים בגנים ובבתי הספר, היא פעילה מאוד בסיירת הורים ופעילה במנהלת רובע ג' ובפרויקט משעול.
יהודית לוקחת חלק בפעילות השוטפת בבתי הספר לצד הצוותים החינוכיים. היא חברה בסיירת ההורים ומסיירת ברחבי העיר מתוך רצון להכיר את בני הנוער ולהתחבר עמם. היא מנסה להבין את המצוקות ואת הצרכים של בני הנוער ומשתדלת להציע פתרונות יצירתיים. 
לדבריה היא שואבת את השראתה מאחדותם של תושבי העיר והשראה זו היא שמדרבנת אותה לפעול למען הקהילה.
על רצונה לתרום רבות לקהילה ועל התנדבותה יוצאת הדופן מוענק ליהודית אות המתנדב.​

גב' יהודית בלישה

עמותת פעמונים

ארגון פעמונים הוא ארגון חברתי ללא כוונת רווח הפועל בקרב הציבור האזרחי בישראל. הארגון שם לו למטרה לבסס את מצבן של מאות משפחות בישראל ולהעניק להן כלים והדרכה כך שיתאפשר להן לנהל את עצמן ואת תקציבן באופן אחראי ועצמאי – מציאות שתסייע לבניית חוסן כלכלי וחברתי.
סל השירותים שהארגון מציע כולל הדרכה וייעוץ פיננסי, וליווי אישי ללא תשלום. שירותים אלה מוצעים לכל המעוניין לקבלם ומטרת הארגון להנגישם לכלל האוכלוסייה. אלפי המומחים הפועלים מטעם עמותת פעמונים בתחום כלכלת המשפחה עושים זאת בהתנדבות ומשנים את חייהם של משפחות ואנשים בודדים. הודות לשירותים הללו, צורכיהם של אותן משפחות ואותם אנשים זוכים למענה הטוב ביותר.
עמותת פעמונים פועלת במעלות תרשיחא מזה עשור ועשייתה מתקיימת בשיתוף פעולה עם מחלקת הרווחה ברשות, שירות הייעוץ לאזרח, היחידה להתנדבות ורשות מקדמת תעסוקה.
במהלך שנות פעילותה סייעה העמותה לעשרות משפחות בעיר להתמודד עם קשיים כלכליים, הראתה להן את הדרך ליציאה מעוני וליוותה אותן עד לרווחה כלכלית.
על פועלה החשוב של העמותה במעלות-תרשיחא בהתנדבות מלאה ומתוך תחושת שליחות, אנו מעניקים לה את אות המתנדב. 

עמותת פעמונים