צבא ההגנה לישראל

אות מופת על עשייה לפיתוח ובניין העיר מוענק לצבא ההגנה לישראל על הפיכת העיירה מעלות לעיר משגשגת, תוך דאגה תמידית לביטחון תושביה.
בשנת 2014 עמדה העיר במקום הרביעי בגיוס קרבי ויציאה לקצונה ובשנת 2016 כבר עלתה למקום השלישי והמכובד בגיוס קרבי לצה"ל. נוצרו קשרי קהילה, אימוץ יחידות, שותפות במערכת החינוך ועוד.​

צבא ההגנה לישראל

מר ערן בנימיני

אות מופת על עשייה לפיתוח ובניין העיר מוענק לערן בנימיני על עשייתו הנמרצת במשך עשרות שנים, במספר רב של תחומי התנדבות.
במשך עשרות שנים עשייתו ההתנדבותית מהווה נר לאלו הזקוקים לאורו. בכל רחבי העיר עשייתו הענפה תורמת ומשפיעה.

ערן בנימיני

השר משה כחלון

אות מופת על עשייה לפיתוח ובניין העיר מוענק לשר משה כחלון על עשייתו הנמרצת ומחוללת השינוי ברמה הלאומית והמקומית תוך אמונה בצדקת הדרך, למען פיתוח מעלות תרשיחא ועל מדיניות חברתית אמיצה.​

השר משה כחלון

הסוכנות היהודית

אות מופת על עשייה לפיתוח ובניין העיר מוענק לסוכנות היהודית לארץ ישראל, על הסיוע בבניין העיר לאורך השנים, הן בהבאת עולים והן בפיתוח תשתיות.

הסוכנות היהודית תמיד עמדה ועומדת לצד העיר מעלות תרשיחא לאורך כל הדרך.

הסוכנות היהודית

גב׳ רעיה שטראוס בן-דרור

אות מופת על עשייה לפיתוח ובניין העיר מוענק לגב' רעיה שטראוס על עשייתה הנמרצת לקידום הגליל המערבי, על רוח ההתנדבות והנתינה לאורך השנים.
תומכת נלהבת של להקת המחול הקיבוצי ומוזיאון לוחמי הגטאות ונשיאת אגודת הידידים של "המרכז הרפואי לגליל". ממקימי מיזם אוצרות הגליל, מיזם פילנתרופי אשר מגביר את התעסוקה ומעודד תיירות בגליל מערבי.​

גב׳ רעיה שטראוס בן-דרור

מר וולף חייט

אות מופת על עשייה לפיתוח ובניין העיר מוענק לוולף חייט על עשייתו הנמרצת ומחוללת השינוי ברמה ההעירונית בתחום האומנות ובניית העיר.
משקיע את כל מרצו בשיפור מתמיד של חזות העיר, כשכל העומד לנגד עיניו הוא איך להפוך את העיר ליפה ומזמינה יותר.​

וולף חייט

מר יעקב פרדמן

אות מופת על עשייה לפיתוח ובניין העיר מוענק ליעקב פרדמן על עשייתו הנמרצת ומחוללת השינוי ברמה העירונית בתחום הספורט בכלל והסייף בפרט.
משקיע את כל מרצו בתלמידיו ומקנה להם ידע ומיומנות בסייף, ערכים וגאווה עירונית.​

יעקב פרדמן