העמותה לקידום הספורט מעלות תרשיחא

 

דבר ראש העיר ויו"ר עמותת הספורט מר ארקדי פומרנץ

תושבים ותושבות יקרים,

הורים וילדים,

אנו שמחים להציג בפניכם את המגוון הרחב של פעילויות פנאי וספורט שיעמדו לרשותכם בשנת הפעילות תשפ"ג 2022-23. שנת הפעילות תשפ"ב היתה שנה מוצלחת בספורט העירוני עם מדליות בתחרויות בינלאומית וארציות, עם עלייה משמעותית של מספר המשתתפים בחוגי הספורט העירוניים שמפעילים הן עמותת הספורט העירונית והן רשת המרכזים הקהילתיים. עם השקעה משמעותית במתקני הספורט הפרושים בעיר. גם בעונה זו נמשיך לפעול במרץ ולהגיש לתושבינו היצע עשיר של פעילויות, שאיפתנו היא שכל תושבי העיר, קטנים וגדולים, צעירים ומבוגרים כאחד ימצאו מענה לפעילות המשקפת את תחום העניין שלהם. אני מזמין אתכם לחוות את מגוון חוגי הספורט הרחב לילדים נוער ומבוגרים. אנו נמשיך כל העת להשקיע ולסייע ככל שנוכל לקידום תרבות הספורט בעיר ובקידום הספורט ההישגי והתחרותי. אני מאחל לכולנו שנה טובה של פעילות מהנה, פורייה, מעשירה ומוצלחת, שנה של בריאות ושגשוג.

שלכם,

ארקדי פומרנץ

ראש העיר מעלות תרשיחא

יו"ר עמותת הספורט

 

דבר משנה לרה"ע ומחזיק תיק הספורט מר יורי קוצ'ר

תושבים יקרים,

אנו שמחים להציג בפניכם את תכנית הפעילות של עמותת הספורט לעונת 2022-23. בהתייעצויות עם גורמי מקצוע פעלנו רבות כדי ליזום ולשפר את ההיצע ומגוון הפעילויות לתושבים. כמחזיק תיק הספורט וכאיש חינוך גופני אני מאמין כי ספורט משפר את איכות החיים ומעשיר את עולם הפנאי. לפיכך אנו בעמותת הספורט העירונית משקיעים מאמצים רבים וקשובים לבקשותיכם והצעותיכם. אני מזמין את כולכם לקחת חלק ולהתנסות בפעילות הענפה שאנו מציעים. אני רוצה להודות לראש העיר, לחברי הנהלת העמותה, למנהל עמותת הספורט, לצוותי העבודה, למאמנים ולמדריכים ומאחל לכולנו הצלחה בשנת הפעילות הבאה עלינו לטובה.

בכבוד רב,

יורי קוצר

המשנה לראש העיר

מחזיק תיק הספורט


 

 

 


דבר מנהל עמותת הספורט מר עידן כפיר

 

הורים וילדים יקרים,

עמותת הספורט העירונית שמה לעצמה כמטרה להוביל את הספורט, הן התחרותי והן העממי, במסגרת הקהילה מתוך רצון לקיים פעילות ספורט מגוונת המתאימה לכל אחד ואחת. כל זאת תוך שימת דגש רב על שיפור השירות והמקצועיות, מצוינות ושאיפה להישגים בכל תחומי הספורט בעיר. אני שמח שגם השנה בעזרתם של העובדים המעולים והמסורים של העמותה עמדנו במשימה והצלחנו להגדיל את מספר המשתתפים ולהגיע להישגים נכבדים בענפי הספורט השונים. הגדלנו באופן משמעותי את סל הפעילות שאנו מציעים לכם התושבים. אני גאה להיות חלק ממערכת של עובדים מסורים ומקצועיים העומדים בוקר וערב לרשות הקהל הרחב ופועלים עבורכם. בהזדמנות זו ברצוני להודות לחברי הנהלת העמותה שתורמים מזמנם הפרטי למען הצלחה וקידום הספורט בעיר מעלות-תרשיחא. וכמובן, לראש העיר, מר ארקדי פומרנץ, תומך נלהב של הספורט בעיר, למחזיק תיק הספורט, מר יורי קוצ'ר, המקדיש את זמנו היקר לקידום ענפי הספורט בעיר. לכם תושבי מעלות-תרשיחא, אני מאחל שנת פעילות ברוכה, פורייה ומהנה.

בכבוד רב,

עידן כפיר

מנהל עמותת הספורט