מערכת החינוך מעלות תרשיחא זוכת פרס החינוך הארצי לשנה"ל תשע"ג נבחרה כרשות מצטיינת בחינוך ברמה הארצית.
ראש העיר מוביל את החינוך בעיר לקדמת העשייה וההישגים, כמצפן ליוזמה וחדשנות ברמה הארצית.
מינהל החינוך אמון על הובלה ויישום אסטרטגיה וחזון חינוכי עירוני ברצף החינוכי מלידה עד התיכון, בהלימה ליעדי משרד החינוך ובשיתוף פעולה מתמיד.

מטרות החינוך בעיר

  1. הובלת חינוך הוליסטי ברצף החינוכי מהגיל הרך ועד האקדמיה, בדגש על שילוב בין הפורמלי לבלתי פורמלי.

  2. יצירת שוויון הזדמנויות להצלחה ולמיצוי הפוטנציאל האישי.

  3. טיפוח האקלים החינוכי המיטבי, במוסדות החינוך בעיר, ליצירת סביבה מוגנת ובטוחה המאפשרת למידה והתפתחות.

  4. הטמעת ערך המצוינות בעשייה החינוכית, בהיבט של הלומד והצוות החינוכי.

  5. התאמת מערכת החינוך למאה ה- 21.

  6. מיצוי מרבי של יכולות התלמידים וטיפוח רווחתם האישית, כבסיס קבוע להעלאת ההישגים הלימודיים ואחוז הזכאים לבגרות. 

  7. הרחבת התוכניות והמפגשים הדיאלוגים ערכיים, בין קב' אוכלוסיית הלומדים והמחנכים, מכלל פסיפס הקהילות החינוכיות בעיר, ליצירת חיי יום-יום משותפים במערכת הלימוד.

  8. הרחבת תוכניות במערכת החינוך, ללמידה על העיר ומורשתה והגדלת נוכחותם ומעורבותם של הילדים והנוער כנכסי העיר ההיסטוריים.

  9. העמקת החינוך לקיימות ואורח חיים בריא, כחלק מתהליך עירוני כולל.

  10. העמקת הקשר והמעורבות בין מערכות החינוך לקהילה בחינוך הפרומלי ובבלתי פורמלי. 

  11. מתן מענה מיטבי מקצועי וזמין לצרכי תלמידים, הורים ואנשי צוות באדיבות וביעילות.

 

תחומי אחריות

  • ניהול מערך הרישום לגנים ולכתות א'

  • שיבוץ תלמידים וביקור סדיר במוסדות החינוך

  • ניהול ועדות זכאות ואפיון ושיבוץ תלמידים בחינוך המיוחד

  • מתן מענה פסיכולוגי חינוכי לתלמידים, הורים וצוותי חינוך

  • תכנון תשתיות לחינוך - שיפוץ, בניה וטיפוח מוסדות החינוך

  • פיתוח פדגוגיה איזורית בשיתוף משרד החינוך, המותאמת למטרות החינוך בעיר

  • ניהול ופיתוח מנהיגות חינוכית עירונית, הכוללת את כל מנהלי מערכות החינוך ברצף החינוכי ומנהלי היחידות התומכות

  • ניהול והעצמת כוח אדם מקצועי, המשובץ במערכות החינוך השונות. גיוס משאבים ואיגום משאבים לקידום החינוך, כולל שילוב תוכניות תוספתיות, מעקב וליווי

  • ניהול תקציב החינוך

קראו עוד...

עקרונות מרכזיים של תפיסה
אבני יסוד
עוצמות וחוזקות
 

שעות קבלת קהל:

ימי ראשון ורביעי 16:00-18:00

כתובתנו: רחוב בן גוריון 1, ת.ד. 59 מעלות תרשיחא

פרטי התקשרות 

טבלת אנשי קשר - אגף חינוך
שם תפקיד טלפון נייד מייל
ארנה טל ראש מינהל חינוך 04-9578939​ Sheli.d@maltar.co.il
שלי דהן מזכירת ראש מינהל חינוך 04-9578939​ Sheli.d@maltar.co.il
אילנית כהן​ ​מנהלת הגיל הרך​ ​04-9578805 Ilanit.c@maltar.co.il
עליזה כהן מזכירה 04-9578837​​ Aliza.c@maltar.co.il
​אביבה שמואלי ​מנהלת המרכז לגיל הרך ​04-6851802 ​Aviva.s@maltar.co.il
וג'די דכוור מינהלן ​04-9578841 Wagdy.d@maltar.co.il
​ענבל אלרן ​רכזת כ"א מסייע ​04-9578891 Inbal.e@maltar.co.il
חוה תורג'מן​ ​מנהלת הרצף חינוכי​ ​04-9578843 Hava.t@maltar.co.il
ויקה גולדיצקי חשבת מינהל 04-9578979​ hinuh-12@maltar.co.il
בת אל ששי​ קב"סית 04-9578760 hinuh-48@maltar.co.il
אמל מנצור​ קב"סית 04-9578809​ Amal.m@maltar.co.il
לי שם טוב מנהל התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון ​04-9578834 Lee.s@maltar.co.il

שירות פסיכולוגי

טבלת אנשי קשר - שירות פסיכולוגי
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אורנה וייס מנהלת השירות הפסיכלוגי 04-9578798​ Hinuh-8@maltar.co.il
חני אזרד מזכירה 04-9578798​ Hinuh-8@maltar.co.il

קידום נוער

טבלת אנשי קשר - קידום נוער
שם תפקיד טלפון נייד מייל
מנהל קידום נוער​ 04-9578840 kidum@maltar.co.il
ספיר נח מנהלת השכלה 04-9578840 052-3131575 ​Sapirnoah91@gmail.com
סיואר אחרס עובדת חינוך טיפול - רכזת תרשיחא 04-9578840 054-9461813 Sn_nahas1983@hotmail.com
חגית דדון עובדת חינוך טיפול 04-9578840 052-6701945 nanoogoddess@gmail.com
יפיתי נאדלר עובדת חינוך טיפול 04-9578840 050-9035554 Yafitinadler18@gmail.com
ונסה ויסבורג עובדת חינוך טיפול 04-9578840 052-4683618 vanchulinak@gmail.com

אגף הנוער

טבלת אנשי קשר - אגף הנוער
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אמיר אבקסיס מנהל אגף נוער 0546613902 Noar@maalot.matnasim.co.il
דורית יחזקאל מנהלת מרכז הנוער "פלייליסט" 054-3093026 ydorit31@gmail.com
גפנה פינטו רכזת נוער במרכז הנוער 052-5707757 gafnarachel@gmail.com
ג'מאל חדאד מתכלל פעילות נוער תרשיחא 054-5553011 Haddadjamal6@gmail.com
עבלה נעים מנהלת מועדון נוער "שכונה דרומית" ומרכזת מד"צים 050-9522238 ablanaim@walla.com
ואללה סובח עו"ס מרכז נוער תרשיחא 054-5450800 walaasrhan91@gmail.com

מרכז גיל הרך

טבלת אנשי קשר - מרכז גיל הרך
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אביבה שמואלי מנהלת מרכז גיל הרך 04-6851802 052-4535565 Aviva.s@maltar.co.il
ליאורה רימון מנהלת משכ"ל 04-6851801 leora.rimon@gmail.com
לבנה לייזר אדמיניסטרציה 04-6851800 gil.rach.maalot@gmail.com
מייסון דכוואר אחות טיפת חלב 04-685811/2
שני ליבמן רכזת ינקות 04-6851805 050-3721895 Libb.shan@gmail.com
חני לוי עו"ס גיל רך 04-6851803 Revaha-43@maltar.co.il

הרצף החינוכי

טבלת אנשי קשר - הרצף החינוכי
שם תפקיד טלפון נייד מייל
חוה תורג'מן מנהלת הרצף החינוכי 04-9578843 Hinhuh-18@maltar.co.il

מתי"א

טבלת אנשי קשר - מתי"א
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אפרת גליק​ מנהלת מתי"א​ ​04-9971762 matia.maalot1@gmail.com
דורית בן שטרית מזכירה ​04-9971762 matia.maalot1@gmail.com

ספורט

טבלת אנשי קשר - ספורט
שם תפקיד טלפון נייד מייל
עידן כפיר מנהל עמותת הספורט 04-6469667 sport-2@maltar.co.il
הודיה בוסקילה מזכירה 04-6469667 sport-2@maltar.co.il