חילופי סגני ראש העיר בעיריית מעלות תרשיחא


חבר מועצת העיר נחלה טנוס מונה כסגן ראש העיר במקומו של סגן ראש העיר היוצא חמד נעים * המינוי אושר במהלך ישיבת המועצה ברוב מוחלט למעט נמנע אחד * ראש העיר ארקדי פומרנץ: " אני מודה לחמד נעים על ביצוע התפקיד המורכב בצורה מצויינת ומאחל בהצלחה רבה לסגן רה"ע הנכנס נחלה שמביא איתו ניסיון רב שנים ותודעת שירות גבוהה " *

השבוע במסגרת ישיבת מועצה מן המניין שהתקיימה באולם המליאה של עיריית מעלות תרשיחא אושר מינויו של חבר מועצת העיר נחלה טנוס כסגן ראש העיר החדש של עיריית מעלות תרשיחא. סגן ראש העיר הנכנס מחליף את חבר מועצת העיר חמד נעים שכיהן בשנתיים וחצי האחרונות כסגן ראש העיר בקואליציה העירונית. ההצבעה עברה ברוב גדול ומוחלט למעט נמנע אחד.

ראש העיר ארקדי פומרנץ הודה לסגן היוצא חמד נעים: " חמד היקר, תודה על כל ההשקעה, המסירות, והאחריות שגילית כלפי הארגון והתושבים לאורך כל תפקידך

אני בטוח כי תמשיך לשרת נאמנה את העירייה והתושבים גם בהמשך הדרך". לסגן החדש נחלה טנוס אמר ראש העיר: " נחלה הוא חבר ואדם יקר, מביא איתו ניסיון רב שנים, מנהיג שאהוב על הציבור, אדם שבאמת מקיים את התכלית של נבחר ציבור ודואג כל הזמן לשרת את הציבור, אני בטוח שנעבוד כצוות בשיתוף פעולה מלא לטובת העיר והתושבים וביחד נהפוך את העירייה לארגון טוב יותר שנותן מענה טוב יותר לתושבים, בהצלחה".

נחלה טנוס תושב תרשיחא בן 63 בקירוב, מכהן למעשה כחבר מועצת עיר מאז שנת 1999 ברציפות למעט הפסקה אחת בבחירות של שנת 2008, בבחירות 2003 זכתה רשימתו של נחלה בשני מנדטים ונחלה כיהן כסגן ראש עיר, אך התפטר מתפקידו לאחר שנה וחצי בלבד עקב מחלוקות עם ראש העיר דאז שלמה בוחבוט. בבחירות 2013 ו 2018 שוב קיבלה רשימתו 2 מנדטים ולאחר מערכת הבחירות האחרונה הצטרף לקואליציה של ראש העיר ארקדי פומרנץ.

נחלה ביקש להדגיש כי במהלך החמש השנים בשנת  ו2008 ואילך לא זנח את עיסוקיו הציבוריים והמשיך להיות פעיל בקהילה ובחברה בתרשיחא. עוד מוסיף סגן ראש העיר הנכנס: "נכנסנו לקואליציה בתקופה קשה מאוד – חוסר משילות בשלטון המרכזי, ממשלות מעבר, בלי תקציב מדינה וקורונה משתוללת, כל אלו השפיעו רבות על איכות השרות לתושב. כולי תקווה שעם כינון הממשלה החדשה המצב ישתפר ונוכל לקדם באמת את הנושאים החשובים העומדים על הפרק כמו בניית בית ספר יסודי חדש בתרשיחא ועוד. יש לי המון מה לתרום לעיר מעלות תרשיחא, כל כולי מגוייס למען הציבור ולמען התושבים".

תמונות:

  1. הסגנים  חמד וטנוס יחד עם ראש העיר ארקדי פומרנץ וסגן ומ"מ רה"ע שמעון בן נעים עם מת"ח מעלות במהלך מבצע שומר החומות.
  2. סגן ראש העיר החדש נחלה טנוס
  3. סגן ראש העיר היוצא חמד נעים
  4. מראה כללי של ישיבת המועצה שהתקיימה השבוע.

קרדיט תמונות:

אילן אוחנה

דוברות והסברה עיריית מעלות תרשיחא