לראשונה בתולדות העיר הלן שחאדה מתרשיחא מונתה כחברת מועצת העיר מעלות תרשיחא


הלן שחאדה מתרשיחא מונתה כחברת מועצת העיר מעלות תרשיחא

לראשונה בהיסטוריה של העיר המשותפת מתמנת אשה חברת מועצה מתרשיחא . הלן מוקמה במקום השלישי ברשימתו של עו"ד כמיל עודה שהתפטר מחברותו במועצה* ישיבת המליאה אישרה ברוב את פיטוריו של שמעון בן נעים כסגן ומ"מ רה"ע ומינתה במקומו את יוגב אפוטה כסגן ומ"מ רה"ע בשכר במשרה חלקית * ראש העיר ארקדי פומרנץ: מברך על הצטרפותה של הלן שחאדה למועצה ומאחל לה וליוגב אפוטה הסגן  ומ"מ הנכנס  הצלחה רבה בתפקידיהם *

"עושים היסטוריה במעלות תרשיחא" – השבוע במסגרת ישיבת מועצה מן המניין שהתקיימה באולם המליאה של העירייה, מונתה לראשונה בתולדות העירייה אשה, חברת מועצה מתרשיחא. חברת המועצה החדשה היא הלן שחאדה, תושבת תרשיחא בת 57, נשואה+2. הלן עוסקת בניהול משרד הנדסה ובנוסף מנהלת תחנת בדיקות אנטיגן מוסדי כולל בדיקות הדרושות לנסיעות לחו"ל. הלן מחזיקה בתעודת הנדסאית תעשייה וניהול מלימודיה במכללת הגליל המערבי. הלן מוכרת בתרשיחא כפעילה חברתית בולטת ופעלה בין היתר שנים רבות בעמותת הספורט בתרשיחא. הלן מונתה לתפקידה כחברת מועצה לאחר שחבר מועצת העיר עו"ד כמיל עודה התפטר מחברותו במועצת העיר ואף המועמד הבא אחריו ברשימה ד"ר אליאס חדד, וויתר ובחר שלא להצטרף למועצת העיר. מיד לאחר השבעתה הרשמית אמרה חברת המועצה החדשה: "באתי לשרת את העיר כולה באופן כללי, יחד עם זאת כמובן שאתמקד בקידומם של נושאים הנוגעים לפיתוחה של תרשיחא ורווחת התושבים. אני מודה לראש העיר וחברי המועצה על האמון שנתנו לי ובטוחה שאצדיק את האמון הזה באמצעות העשייה למען העיר ותושביה". ראש העיר ארקדי פומרנץ בירך את חברת המועצה החדשה לרגל מינוייה ואיחל לה הצלחה רבה בתפקידה ואמר כי: "מחכה לכולם עוד עשייה רבה וכי הוא בטוח שנצליח לעבוד בשיתוף פעולה מלא למען קידומה ופיתוחה של העיר מעלות תרשיחא". חברי מועצה נוספים הן מהקואליציה והן מהאופוזיציה הצטרפו לברכות ואיחלו לחברת המועצה החדשה הצלחה רבה בתפקידה הציבורי.

בהמשך הישיבה  נדון סעיף נוסף על סדר היום ובמסגרתו אישרה המועצה ברוב באופן רשמי את פיטוריו של סגן ומ"מ רה"ע לשעבר שמעון בן נעים ומינתה במקומו את יוגב אפוטה כסגן ומ"מ בשכר במשרה חלקית.    

תמונות:

  1. חברת המועצה הראשונה מתרשיחא – הלן שחאדה.
  2. סגן רה"ע נחלה טנוס מעניק זר פרחים להלן שחאדה
  3. חברי המועצה בקואליציה במהלך ההצבעה.
  4. סגן ומ"מ רה"ע החדש – יוגב אפוטה במרכז יחד עם חברי הקואליציה

קרדיט תמונות:

אילן אוחנה

דוברות והסברה עיריית מעלות תרשיחא