האתר בהרצה

פרסומת

דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

נבחרי ציבור

לשכת ראש העיר

ארקדי פומרנץ
ראש העיר
אלינה פסוב
עוזרת ראש העיר
אורה גלמן
מנהלת לשכת ראש העיר
רחוב בן גוריון 1, ת.ד. 59 מעלות תרשיחא
עתליה שריקי
מזכירת לשכה
חיתאם עומר
מזכירה

סגנים

מ"מ וסגן ראש העיר

שמעון בן נעים
מ"מ וסגן ראש העיר
מירי אליהו
עוזרת מ"מ וסגן רה"ע​
גלי כהן
מזכירת מ"מ וסגן רה"ע​

סגן ראש העיר בתרשיחא

חמד נעים
סגן ראש העיר בתרשיחא
תרשיחא
בותאינה חורי
מזכירת סגן ראש העיר בתרשיחא
דומיאנה עומר
מזכירת לשכה

סגן בתואר

יוגב אפוטה
סגן ראש העיר בתואר

חברי מועצת העיר

ארקדי פומרנץ
ראש העיר
משעול רימונית 4 מעלות
שמעון בן נעים
מ"מ וסגן ראש העיר
משעול הברקן 2, מעלות
חמד נעים
סגן ראש העיר
רחוב הכרמים, תרשיחא
יוגב אפוטה
סגן ראש העיר בתואר
הרב קוק 5, מעלות
יורי קוצ'ר
משנה לראש העיר
הסיגליות 39/5, מעלות
שמעון ביטון
חבר מועצה
האודם 40/1, מעלות
לידיה רזניקוב
חברת מועצה
משעול וינקה 8, מעלות
שלמה סויסה
חבר מועצה
יקינטון 39, מעלות
טנוס נחלה
חבר מועצה
רח' גובראן חליל 15, תרשיחא
כמיל עודה
חבר מועצה
תרשיחא
איימן שנאתי
חבר מועצה
ת"ד 328, תרשיחא
יוסף ברדא
חבר מועצה
משעול רימונית 10, מעלות
מוטי בן דוד
חבר מועצה
אתרוג 32 יפה נוף, מעלות

אגף חינוך

ארנה טל
ראש מינהל חינוך
שלי דהן
מזכירת ראש מינהל חינוך
אילנית כהן​
​מנהלת הגיל הרך​
עליזה כהן
מזכירה
​אביבה שמואלי
​מנהלת המרכז לגיל הרך
וג'די דכוור
מינהלן
​ענבל אלרן
​רכזת כ"א מסייע
חוה תורג'מן​
​מנהלת הרצף חינוכי​
ויקה גולדיצקי
חשבת מינהל
בת אל ששי​
קב"סית
אמל מנצור​
קב"סית
לי שם טוב
מנהל התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון

שירות פסיכולוגי

פקס שירות פסיכולוגי: 04-9578725

אורנה וייס
מנהלת השירות הפסיכלוגי
חני אזרד
מזכירה

קידום נוער


מנהל קידום נוער​
ספיר נח
מנהלת השכלה
סיואר אחרס
עובדת חינוך טיפול - רכזת תרשיחא
חגית דדון
עובדת חינוך טיפול
יפיתי נאדלר
עובדת חינוך טיפול
ונסה ויסבורג
עובדת חינוך טיפול

אגף הנוער

אמיר אבקסיס
מנהל אגף נוער
דורית יחזקאל
מנהלת מרכז הנוער "פלייליסט"
גפנה פינטו
רכזת נוער במרכז הנוער
ג'מאל חדאד
מתכלל פעילות נוער תרשיחא
עבלה נעים
מנהלת מועדון נוער "שכונה דרומית" ומרכזת מד"צים
ואללה סובח
עו"ס מרכז נוער תרשיחא

מרכז גיל הרך

אביבה שמואלי
מנהלת מרכז גיל הרך
ליאורה רימון
מנהלת משכ"ל
לבנה לייזר
אדמיניסטרציה
מייסון דכוואר
אחות טיפת חלב
שני ליבמן
רכזת ינקות
חני לוי
עו"ס גיל רך

הרצף החינוכי

חוה תורג'מן
מנהלת הרצף החינוכי

מתי"א

אפרת גליק​
מנהלת מתי"א​
דורית בן שטרית
מזכירה

ספורט

עידן כפיר
מנהל עמותת הספורט
אולם ספורט בי"ס ארזים, מעלות
הודיה בוסקילה
מזכירה
אולם ספורט בי"ס ארזים, מעלות

מוסדות חינוך בעיר - בתי ספר

תלמוד תורה שדה צופים - יסודי

מרים לוגסי
מזכירה
קרן היסוד
הרב עמית קדם
מנהל ת"ת
קרן היסוד

בית ספר יהל"ם - יסודי

אריאלה בן דוד
מזכירה
קרן היסוד 4
הרב עמי אביבי
מנהל בית הספר יהל"ם
קרן היסוד 4

בית ספר נתיב מאיר, ממ"ד, בנות - יסודי

אירית בוארון
מזכירה
הרב משאש 12
סיגל אטיאס
מנהלת בית ספר נתיב מאיר
הרב משאש 12

בית ספר הראשונים, מ"מ - יסודי

אווה אמסלם
מזכירה
שד' ירושלים 24
ורוניקה שמינוק גולברג
מנהלת בה"ס
שד' ירושלים 24

בית ספר יסודי תרשיחא - יסודי

עליזה
מזכירה
מעלה המסגד תרשיחא
אקבל אבוחסיין
מנהלת בה"ס
מעלה המסגד תרשיחא

תלמוד תורה באר החיים - יסודי

צופיה
מזכירה
כליל החורש 3
הרב בנימין אהרון
מנהל בה"ס
כליל החורש 3
הרב דוד לוי
מנהל בה"ס
כליל החורש 3

בית ספר בנות יעקב - יסודי

צופיה
מזכירה
כליל החורש 3
רחל ביטון
מנהלת בה"ס
כליל החורש 3

אורט תרשיחא - חט"ע

הייפא
מזכירה
שביל א-סוסן 3, תרשיחא
ראנדה אג'א
מנהלת בה"ס
שביל א-סוסן 3, תרשיחא

אורט תרשיחא - חט"ב

ספא
מזכירה
שביל א-סוסן 3, תרשיחא
פאתן סלימאן
מנהלת בה"ס
שביל א-סוסן 3, תרשיחא

אולפנת צביה - תיכון

מיטל דרבקין
מזכירה
כליל החורש1
הרב יוסי ארליך
מנהל בה"ס
כליל החורש 1

אורט מעלות - חט"ב

לילך זקן
מזכירה
מ"ג המעפילים 1
קרן כהן
מנהלת בה"ס
מ"ג המעפילים 1

אורט מעלות - חט"ע

דוריס אזרן
מזכירה
מ"ג המעפילים 1
שולי אליקן
מנהלת בה"ס
מ"ג המעפילים 1

אורט מעלות - הישיבה התיכונית

רותי
מזכירה
אשכולות 88, יפה נוף
אלעד ברוך
מנהל בה"ס
אשכולות 88, יפה נוף

אופק טכנולוגי עתיד - תיכון

הדס
מזכירה
מ"ג המעפילים 2
ליאת צבר
מנהלת בה"ס
מ"ג המעפילים 2

חווה חקלאית

ניר אליאב
מנהל החווה
רח' הורד, שכ' האילנות

מוסדות חינוך בעיר - גני ילדים

אילנית כהן
מנהלת המחלקה

גני ילדים ממלכתי, ממלכתי דתי

גן ורדים - ממלכתי ערבי
טרום חובה
רח' אחוות העמים, תרשיחא
גן פעמונים - ממלכתי ערבי
חובה
רח' השלושה, תרשיחא
גן שושנים - ממלכתי ערבי
טרום חובה
רח' השלושה, תרשיחא
גן מלאכים - ממלכתי ערבי
חובה
רח' בולבול, תרשיחא
גן בולבול - ממלכתי ערבי
טרום חובה
רח' בולבול, תרשיחא
גן פרחים - ממלכתי ערבי
טרום חובה
רח' אלמותנבי, תרשיחא
גן יסמין - ממלכתי ערבי
חובה
רח' הציפורן, תרשיחא
גן חכמת שלמה - ממלכתי חרדי
רב גילאי
ק. יהדות צרפת, שכ' הזיתים, מעלות
גן אמנון ותמר - ממלכתי
חובה
ספיר 30 א', שכ' הסביונים, מעלות
גן סחלב - ממלכתי
טרום חובה
ספיר 30 א', שכ' הסביונים, מעלות
גן גפן- ממלכתי
חובה
שד' הנשיא 29, שכ' הסביונים, מעלות
גן דפנה - ממלכתי
טרום חובה
שד' הנשיא 29, שכ' הסביונים, מעלות
גן נורית - ממלכתי
חובה
רח' אתרוג 22, שכ' יפה נוף, מעלות
גן חבצלת - ממלכתי
טרום חובה
רח' אתרוג 22, שכ' יפה נוף, מעלות
גן סביון - מממלכתי
חובה
רח' קרן היסוד 25, מעלות
גן צמרת - ממלכתי
טרום חובה
רח' קרן היסוד 25, מעלות
גן ערבה - ממלכתי
חובה
שד' ירושלים 26, שכ' רבין, מעלות
גן אופירה - ממלכתי
טרום חובה
שד' ירושלים 26, שכ' רבין, מעלות
גן דקל - ממלכתי
חובה
רח' תדהר 5, שכ' רבין, מעלות
גן תאנה - ממלכתי
טרום חובה
רח' מרווה 8, שכ' רבין, מעלות
גן דורון - ממלכתי דתי
חובה
רח' רקפת 1, שכ' האילנות, מעלות
גן אילנות - ממלכתי דתי
טרום חובה
רח' רקפת 1, שכ' האילנות, מעלות
גן הדס - ממלכתי דתי
חובה
רח' נרקיס 1. מעלות
גן אתרוג - ממלכי דתי
טרום חובה
רח' נרקיס 1. מעלות
גן איריס, ממלכתי דתי
טרום חובה
הכלנית 8, מעלות
גן דרור, ממלכתי דתי
חובה
כלנית 8, מעלות

גני ילדים עצמאיים

גן וולדורף - מוכר שאינו רשמי
רב גילאי
תרשיחא
גן יצהר 4 - בנות, חרדי - מוכר שאינו רשמי
חובה
הרצל 36, מעלות
גן יצהר 3 - בנות, חרדי - מוכר שאינו רשמי
דו גילאי
הרצל 36, מעלות
גן יצהר 2 - בנים, חרדי - מוכר שאינו רשמי
חובה
לוי אשכול, מעלות
גן יצהר 1 - בנים, חרדי - מוכר שאינו רשמי
דו גילאי
לוי אשכול, מעלות
גן חב"ד - מוכר שאינו רשמי
רב גילאי
הרב משאש 106, מעלות
ת"ת בנים -מוכר שאינו רשמי
טרום חובה
רח' המעפילים, מעלות
ת"ת בנות -חרדי - מוכר שאינו רשמי
חובה
רח' המעפילים, מעלות
תלמוד תורה בנות, חרדי - מוכר שאינו רשמי
טרום חובה
המעפילים, מעלות

גני חינוך מיוחד

גן פרפר - גן שפתי
רב גילאי
רח' אלמותנבי, תרשיחא
גן שקד - גן תקשורת
רב גילאי
רח' התאנה , מעלות
גן רותם - גן תקשורת
רב גילאי
רח' התאנה , מעלות
גן חצב - שפתי
רב גילאי
ק. יהדות צרפת, שכ' הזיתים, מעלות
גן לילך - שפתי
רב גילאי
רח' תדהר 5, שכ' רבין, מעלות
גן ורד - טיפולי
רב גילאי
רח' מרווה 8 , מעלות
גן טיפולי, ורד
רב גילאי
רח' מרווה 8 , מעלות

אגף הנדסה

מור מיזן גלבוע
מתכננת ערים
דורית אסולין
​מזכירת סגן המהנדס
לורנה לוגסי
מזכירת ביצוע פרויקטים ​​
​גיאורגי אסקרוב​ 
​סגן מהנדס העיר
בתיה איתן
מזכירת ראש מינהל הנדסה​
אדריכל מייק סקה
ראש מינהל הנדסה ומהנדס העיר

ועדה לבינוי ערים

לורית סבאג​
​מידענית
ישראל סלומון​
​מפקח בניה
ערין ביסאן​
מפקחת תכנון ובניה
מור בן טולילה​​​
​בודקת תכניות
יאנה שליימוביץ'
מנהלת הועדה​

אגף שפ"ע

דפנה עייש
מזכירת המחלקה
כרמית אזרה
מזכירת מנהל שפ"ע​
יוסי לוי
ראש מנהל שפ"ע​

גינון

דפנה עייש
מזכירת המחלקה
אבו חרמה ניזאר
מנהל מחלקת ג​ינון

תשתיות

ג'רי בן חמו
מנהל מח' ת​שתיות​
דפנה עייש
מזכירת המחלקה

תברואה

כרמית אזרה
מזכירת המחלקה
 גלינה אמדור
תברואנית העירייה

חשמל

חיכמת סויטאת
מנהל מחלקת חשמל

אגף כללי

בטחון

יוסי תורג'מן
קב"ט מוסדות חינוך
סימה כהן
מזכירה
אבי סויסה
קב"ט העיר

פיקוח ושיטור עירוני

ניקול שלוש
מזכירת המחלקה
עבדאללה רבאח
ראש צוות פיקוח
דניאל חזן
מנהל מחלקת פיקוח ושיטור עירוני

הלשכה המשפטית

עו"ד נידאא אבו האשם​
​עורכת דין ותובעת עירונית
טלי רוטנר
מנהלת לשכת יועמ"ש
עו"ד אורית טואף
יועצת משפטית

מוקד

​אולגה שיון
​מוקדנית בשפה רוסית
קטרין ליביליה
מזכירה / מוקדנית
משה ביטון
מנהל מוקד עירוני

תחבורה

לאה מנחם​
מזכירה
זאהר איוב​
מנהל מחלקת תחבורה​

אב בית

נירית בן צור
מזכירת ארכיון
מתי כהן
אב בית

תרבות ואירועים

עמליה רוזנטל​
מזכירה
איציק אלול​
​מנהל תרבות ואירועים ​

מחלקת גביה

בת שבע אליהו
מזכירת המחלקה​
אבנר ביטון​
מנהל אכיפה​
שרה לוי
מנהלת המחלקה​

הנהלת חשבונות

דיאנה פלדמן
מנהלת חשבונות​ בנקים
גילי בן דהן​
מנהלת חשבונות קבלנים​
אלה ממן
מנהלת חשבונות​ ספקים
ילנה צ'רניחובסקי
מנהלת חשבונות ראשית​

ההון האנושי

ורדה קורן
מנהלת מחלקת ההון האנושי
עשירה בן דוד
מזכירה
גלית פרידמן
ראש צוות משאבי אנוש
מסודי איפרגן
מנהלת מדור משאבי אנוש
שני דיין טולדנו
רכזת משאבי אנוש

מדור שכר

נטלי לוינגר
חשבת שכר
מיטל בלחסן
ע. חשבת שכר

משרדים בתרשיחא

דומיאנה עומר​
מזכירת סגן ראש העיר​
בותינה חורי​
מנהלת לשכת סגן ראש העיר ​

לשכת מנכ"ל

פקס לשכת מנכ"ל: 04-9578788

אמנון אשל אסולין
מנכ"ל
יהודית כלפון​
מזכירת מנכ"ל
מצדה סרף​
מזכירה

הלשכה לשירותים חברתיים

כוכי חזן
מנהלת הלשכה לשירותים חברתיים
נאוה חזיזא
מזכירת המחלקה
אירית מורן
חשבת המחלקה
גילה פדידה
עובדת זכאות
סימה סיבוני
עובדת זכאות
חנה בן חמו
עו"ס משפחה וראש צוות
סבטלנה חליף
עו"ס משפחות
מירית גולדמן
עו"ס משפחה ומועדונית טיפולית "לב חם"
אורטל שדו
עו"ס פרויקט "מעטפת" עו"ס משפחה
מיכאל ביטון
עו"ס שיקום אסירים וצעירים
כרמית שטינמץ
עו"ס משפחה וסדרי דין
יעל גרשלר
עו"ס משפחה וסדרי דין
רוחמה אטוצקין וקנין
עו"ס לחוק ההגנה על החוסים וחסרי הישע, מנהלת מדור לאזרחים ותיקים
איילה דאנה
עו"ס לאוטיזם, אלימות נגד קשישים ומועדונית "אפרוחים"
צביה לב
עו"ס קשישים
חני לוי
עו"ס הכיל הרך
הדס צרפתי
עו"ס ומנהלת "מרכז עוצמה"
מיטל שבע
עו"ס מיצוי זכויות "מרכז עוצמה"
אפרת אוחיון
מנהלת היחידה לאיתור נוער סמים ואלכוהול
תמר אורלנד
מנהלת יחידת סמים ואלכוהול
חבצלת אסקרוב
עו"ס לטיפול משפחתי
דורית דדון
עו"ס ומנהלת מרכז לאלימות במשפחה
אינאס סבית
עו"ס כללי ואלימות במשפחה
רנא אנדראוס
עו"ס כללי והגיל הרך
מראם בשארה
עו"ס פרויקט "נושמים"
סמא סויטאת
עו"ס קשישים
אלבינה דנילוב
עובדת שכונתית מדור קשישים
משה טבק
עו"ס משפחה ונוער

גזברות

ליבנת חייט​
מזכירת מכרזים​
אביבה שושן
מזכירת לשכת גזבר וראש מינהל כספים​
סיוון לב מלצר​
ממונה על ההכנסות
אוהד איתאי​
סגן גזבר​
ספי בארי
גזבר וראש מינהל כספים​

מערכות מידע

אריה פרץ
מנהל מערכות מידע
לאה מנחם
מזכירת המחלקה

רכש

לוסי כהן
מזכירה

מחלקת קליטה

סבטלנה קריב
מזכירה
אירנה שלייפר
מנהלת המחלקה

לשכת מבקר העירייה


מבקר העירייה​
ויקה זכרביץ'
מזכירת המבקר​

דוברות

עמליה רוזנטל​
מזכירת מח' דוברות 
הילה מלמד
דוברת העירייה​

חוק חופש המידע

אורה גלמן
ממונה חוק חופש המידע

חברה הכלכלית פיתוח מעלות-תרשיחא 1989

עליזה זריהן
מזכירה
דבי סימונס
מנכ"לית

אגם מונפורט-מרכז תיירות ונופשבע"מ

רינת דהן
שיווק
טובה אסולין
​מנהלת לשכה
אופיר עקיבא
​מ"מ מנכ"ל